PIERWSZA WIZYTA

PIERWSZA WIZYTA – STACJONARNIE

Przed wizytą pobierz  ANKIETĘ, którą należy wypełnić i odesłać nie później niż 2 dni przed terminem wizyty. Ankieta pomoże mi dokładnie poznać Twoje preferencje żywieniowe, problemy zdrowotne i przygotować się do naszego spotkania. Poza ankietą pobierz także Formularz zgody RODO, który należy podpisać i odesłać lub zabrać ze sobą na wizytę.

W dniu wizyty zabierz proszę ze sobą aktualne wyniki badań, listę przyjmowanych leków i suplementów oraz dzienniczek dietetyczny (płyny i produkty przyjmowane w ciągu ostatnich 3 dni). Zapisz w dzienniczku godziny posiłków, rodzaj produktów i ich ilość. Umożliwi mi to przeanalizowanie ewentualnych błędów żywieniowych.

Podczas wizyty przeprowadzę analizę składu masy ciała z wykorzystaniem profesjonalnego analizatora. By wynik był miarodajny należy być na czczo lub minimum 2 godziny po posiłku i 2 godziny po wysiłku fizycznym. Jeśli jesteś kobietą w ciąży, masz wszczepiony rozrusznik lub cierpisz na epilepsję, badanie zostanie przeprowadzone w tradycyjny sposób. Badanie wykonywane jest na boso. Pierwsze spotkanie trwa zwykle około godziny, kolejne są krótsze.

WIZYTA KONTROLNA – pierwsza powinna zostać przeprowadzona po 2-3 tygodniach, a kolejne jeśli okażą się potrzebne w odstępach około 3-4 tygodniowych. Podczas konsultacji kontrolnych wspólnie omawiamy postępy, przebieg diety, aktualne wyniki. Jest to też czas na pytania, omawianie wątpliwości, czy zmian w strategii działania. Warto się do takiej wizyty odpowiednio przygotować np. można spisać sobie pytania na kartce, czy nawet podesłać je mailowo do mnie dzień lub dwa przed planowaną konsultacją.